AKILLI EV TEKNLOJİLERİ - MODERN TEKNİK BİLGİSAYAR,YAZILIM VE GÜVENLİK 
AKILLI EV TEKNLOJİLERİ
AKILLI EV TEKNLOJİLERİ

Akıllı ev sistemleri evinizde veya işyerinizde güvenliği sağlamanın konforu yaşamanın ve enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur. Aklınıza gelebilecek tüm cihazlar tek bir platform üzerinden birbirleriyle etkileşimli olarak çalışarak, hayatınıza değer katar evinizdeki yaşam kalitesini yükseltir.

Yeni nesil akıllı ev sistemleri, evinizin güvenlik ve emniyetini sürekli takip ve
uyarı sistemleri  ile güvenceye alır yangın, su baskını, gaz kaçağı,  hırsızlık ve çocuk – bakma gibi bir çok konuda size akıllı çözümler sunar. Daha fazla güvenliğin yanı sıra evinizdeki tüm aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerini uzaktan yönetmenizi sağlayıp perde, panjur, tv vb. multimedya araçları gibi elektrikle çalışan tüm cihazların kontrolünü size sunarlar. Üstelik dilediğiniz rapor ve uyarıları size göndererek gereksiz enerji harcamanızın önüne geçer ve enerji tasarrufu sağlar.

Tüm bu yüksek güvenlik ve konfor hizmetlerinin kontrolü, internet erişiminizin olduğu her yerden cep telefonu, tablet veya bilgisayarlarınız aracılığıyla sağlanır ve siz evinizden uzaktayken de gözünüz arkada kalmaz.     

Anahtar Kelimeler;

düzce güvenlik sistemleri,düzce alarm sistemleri,düzce yangın alarmı,düzce hırsız alarmı,düzce ev ve işyeri alarmı,düzce güvenlik kamerası,düzce ıp kamera,düzce hd kamera,düzce fiber optik,düzce data kablolama,düzce sunucu servisi,düzce akıllı ev sistemleri,düzce bilgisayar servisidüzce bilişim,düzce ups ve güneş enerjisi,düzce profesyonel ses sistemleri,düzce uydu santrali,düzce ikinci el bilgisayar